Info o MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy - hodnocení a parametry

Informace: MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy Masážní křesla Tuin

Popis produktu: MOVIT - přenosná masážní opěrka hlavy Přenosná masážní opěrka hlavy, snadno nastavitelná výška a úhel. Kompaktní rozměry - snadný přenos.   Technická data: polstrované opěrky barva: bílá materiál: hliník / PU     Obsah balení: 1 x masážní opěrka hlavy 1 x přepravní taška ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy za skvělou cenu 1 577 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Masážní křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy skvělá volba v kategorii Masážní křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy Tuin na zahradu

MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy Masážní křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 577 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821437526 z výroby
- produkt je v kategorii Masážní křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy Masážní křesla
Cena zboží
1 577 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Masážní křesla Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MOVIT 1392 Přenosná masážní opěrka hlavy) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821437526, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.