Info o Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT - hodnocení a parametry

Informace: Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT Konferenční stolky Dutchbone

Popis produktu:

Mosazný kulatý odkládací stolek Eliot je vyroben z kvalitního kovu s patinou, která dodává stolku jemný nádech starých časů. Eliot vyladí do dokonalosti každý interiér s prvky vintage a koloniálního stylu. 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT za skvělou cenu 2 574 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT Dutchbone na zahradu

Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 574 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548025158 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT Konferenční stolky
Cena zboží
2 574 Kč
Dostupnost
11.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Mosazný kovový odkládací stolek DUTCHBONE ELIOT) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548025158, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.