Info o Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem - hodnocení a parametry

Informace: Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem Zpracování potravin Esence

Popis produktu: Kniha Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem:Trend zero-waste, čili nulového odpadu a maximální využitelnosti, obletěl celý svět a není snad nikdo, kdo by o něm v poslední době neslyšel. Kniha Moje zero-waste kuchyně vás naučí, jak neplýtvat potravinami, a jak i ze zdánlivě nezpracovatelných zbytků vytvořit chutné jídlo. Dozvíte se vše o správném skladování potravin a jak nakupovat tak, abyste už nemuseli vyhazovat prošlé nebo plesnivé suroviny.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zpracování potravin na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem skvělá volba v kategorii Zpracování potravin.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem Esence na zahradu

Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem Zpracování potravin Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075494801 z výroby
- produkt je v kategorii Zpracování potravin


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem Zpracování potravin
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zpracování potravin Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moje zero-waste kuchyně: Jednoduchý návod, jak neplýtvat jídlem) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075494801, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.