Info o Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm Pohovky Moebel Living

Popis produktu:

Pohovka Bono zaujme na první pohled zejména díky svému exkluzivnímu designu. Plošné prošívání sametového čalounění jen podtrhuje působivost této pohovky a zároveň tvoří zajímavý kontrast s čistě moderní a jednoduchou kovovou podnoží. Dopřejte si stylové posezení a užívejte si maximální pohodlí s pohovkou Bono,  která nejlépe vynikne v moderních a jednoduše zařízených interiérech.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm za skvělou cenu 33 033 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm Moebel Living na zahradu

Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 33 033 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243584652 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm Pohovky
Cena zboží
33 033 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Pohovky Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Zelená sametová pohovka Bono 240 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243584652, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.