Info o Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm Taburety Moebel Living

Popis produktu:

Elegance a styl. To jsou hlavní znaky masivní podnožky Abbey 110 cm. Příjemné sametové čalounění dodá vašemu posezení maximální komfort a pohodlí. Díky robustnímu designu a atraktivnímu prošívání se podnožka stane elegantním doplňkem vašeho interiéru. Abbey skvěle doplní stejnojmennou pohovku.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm za skvělou cenu 9 123 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Taburety na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm skvělá volba v kategorii Taburety.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm Moebel Living na zahradu

Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm Taburety Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 123 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243587677 z výroby
- produkt je v kategorii Taburety


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm Taburety
Cena zboží
9 123 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Taburety Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Stříbrná sametová podnožka Abbey 110 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243587677, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.