Info o Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou Sedací soupravy Moebel Living

Popis produktu:

Elegantní rohová pohovka Melissa zaujme svým úchvatným designem a prostorností. Příjemné sametové čalounění ve smaragdově zeleném provedení vytváří společně se zlatě lakovanou kovovou podnoží stylový kontrast, díky čemuž se tato pohovka stane dominantním prvkem vašeho obývacího pokoje. Krásných 11 polštářků skvěle doladí celkový design a dodá pohovce na osobitosti a originalitě. Ještě větší komfort zajistí praktická podnožka, kterou lze jednoduše přemístit dle vaší libosti. Pohovka Melissa skvěle doplní moderní interiéry a bude skvěle hrát s tmavými i světlými barvami.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou za skvělou cenu 25 105 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sedací soupravy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou skvělá volba v kategorii Sedací soupravy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou Moebel Living na zahradu

Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou Sedací soupravy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 25 105 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243589176 z výroby
- produkt je v kategorii Sedací soupravy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou Sedací soupravy
Cena zboží
25 105 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Sedací soupravy Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Smaragdově zelená sametová rohová pohovka Melissa 220 cm s podnožkou) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243589176, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.