Info o Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo Konferenční stolky Moebel Living

Popis produktu:

Set dvou odkládacích stolků Riccardo zaujme každého nadšence jemného skandinávského stylu. Masivní deska z akátového dřeva a minimalistická kovová podnož vytváří elegantní spojení, které bude krásně doplňovat moderně zařízené interiéry.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo za skvělou cenu 5 660 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo Moebel Living na zahradu

Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 660 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243580111 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo Konferenční stolky
Cena zboží
5 660 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Set dvou odkládacích akátových stolků Riccardo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243580111, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.