Info o Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino Konferenční stolky Moebel Living

Popis produktu:

Designový industriální set dvou konferenčních stolků Santino vytvoří okouzlující kontrast ve vašem obývacím pokoji. Zlatě lakované kovové desky s kulatými držadly můžou posloužit jako elegantní podnosy, které oslní každou vaši návštěvu. Každý stolek je unikátní kus nábytku vybaven autentickými prvky, které přinesou nádech orientálního šarmu do vašeho domova.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino za skvělou cenu 8 746 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino Moebel Living na zahradu

Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 746 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243582542 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino Konferenční stolky
Cena zboží
8 746 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Set dvou kovových konferenčních stolků Santino) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243582542, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.