Info o Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm Konferenční stolky Moebel Living

Popis produktu:

Rustikální konferenční stolek Bernard je stolek s charakterem. Díky jedinečnému designu masivní desky z mangového dřeva v šedé barvě s parketovým vzhledem je tento stolek neotřelý designový kousek, který dodá vašemu interiéru osobitost a styl. Kovová podnož s průmyslovým vzhledem zajišťuje dobrou stabilitu a přidává stolu na unikátnosti. Bernard bude krásným doplňkem nejen moderních interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm za skvělou cenu 5 977 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm Moebel Living na zahradu

Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 977 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243585352 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm Konferenční stolky
Cena zboží
5 977 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Šedý masivní mangový konferenční stolek Bernard 120x45 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243585352, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.