Info o Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm Barové stolky Moebel Living

Popis produktu:

Šedý kulatý jídelní stůl Fabio si jednoduše zamilují nadšenci industriálního masivního nábytku. Díky stylové kombinaci desky z masivního mangového dřeva a šedě lakované kovové podnože získá váš interiér na osobitosti a uvede ho na jinou designovou úroveň. Hodí se nejen do rustikálních interiérů s průmyslovými prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm za skvělou cenu 6 858 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Barové stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm skvělá volba v kategorii Barové stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm Moebel Living na zahradu

Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm Barové stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 858 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243585147 z výroby
- produkt je v kategorii Barové stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm Barové stolky
Cena zboží
6 858 Kč
Dostupnost
02.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Barové stolky Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Šedý masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243585147, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.