Info o Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva Skladovky Moebel Living

Popis produktu:

Stylový nástěnný věšák Gert z teakového recyklovaného dřeva se bude vyjímat v rustikálně zařízených interiérech s prvky masivního dřeva a dalších přírodních materiálů. Věšák Gert je opatřen šesti kovovými háčky a ideálně doplní vaši chodbu či předsíň.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva za skvělou cenu 1 444 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Skladovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva skvělá volba v kategorii Skladovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva Moebel Living na zahradu

Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva Skladovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 444 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243586793 z výroby
- produkt je v kategorii Skladovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva Skladovky
Cena zboží
1 444 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.09.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Skladovky Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Nástěnný věšák Gert z recyklovaného dřeva) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243586793, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.