Info o Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm Barové stolky Moebel Living

Popis produktu:

Kulatý jídelní stůl Fabio si jednoduše zamilují nadšenci masivního industriálního nábytku. Díky stylové kombinaci desky z masivního mangového dřeva a šedě lakované kovové podnože získá váš interiér na osobitosti a uvede ho na jinou designovou úroveň. Hodí se nejen do rustikálních interiérů s průmyslovými prvky.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm za skvělou cenu 6 289 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Barové stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm skvělá volba v kategorii Barové stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm Moebel Living na zahradu

Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm Barové stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 289 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243585345 z výroby
- produkt je v kategorii Barové stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm Barové stolky
Cena zboží
6 289 Kč
Dostupnost
14.10.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Barové stolky Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Masivní kulatý jídelní stůl Fabio 80 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243585345, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.