Info o Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm Jídelní stoly Moebel Living

Popis produktu:

Jídelní stůl Holz III  zaujme svým unikátním vzhledem. Deska z masivního akátového dřeva a nerezová podnož vytváří stylové spojení, které nesmí chybět v žádném moderním bydlení. Krásným doplňkem jsou elegantní nerezové detaily na ploše desky stolu, které podtrhují jeho celkový design. Stůl se také skvěle hodí do rustikálních interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm za skvělou cenu 35 801 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm Moebel Living na zahradu

Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 35 801 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243584881 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm Jídelní stoly
Cena zboží
35 801 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní stoly Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Masivní akátový jídelní stůl Holz III 240x100 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243584881, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.