Info o Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III Komody Moebel Living

Popis produktu:

Stylová komoda Holz III zaujme svým unikátním vzhledem. Korpus z masivního akátového dřeva a nerezová podnož vytváří stylové spojení, které nesmí chybět v žádném moderním bydlení. Krásným doplňkem jsou elegantní nerezové detaily, které podtrhují jeho celkový design. Komoda se také skvěle hodí do rustikálních interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III za skvělou cenu 32 655 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Komody na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III skvělá volba v kategorii Komody.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III Moebel Living na zahradu

Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III Komody Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 32 655 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243584867 z výroby
- produkt je v kategorii Komody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III Komody
Cena zboží
32 655 Kč
Dostupnost
15.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Komody Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Masivní akátová komoda Holz III) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243584867, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.