Info o Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR Konferenční stolky Moebel Living

Popis produktu:

Černý konferenční stolek Cotis s kovovou podnoží měděné barvy bude ozdobou každého interiéru zařízeného v moderním duchu a jednoduchosti. Desku stolu Cotis  lze od podnoží oddělit a používat samostatně, například jako podnos.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR za skvělou cenu 3 258 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR Moebel Living na zahradu

Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 258 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243562698 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR Konferenční stolky
Cena zboží
3 258 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Černý kulatý konferenční stolek Cotis - IN FLOOR) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243562698, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.