Info o Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. - hodnocení a parametry

Informace: Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. TV stolky Moebel Living

Popis produktu:

Praktičnost, minimalismus a originální design. To jsou hlavní vlastnosti TV stolku Timothy. Bíle lakovaný korpus z MDF desky tvoří společně s dřevěnou poličkou s dubovým vzhledem elegantní a jemné spojení, které udělá váš domov útulným a stylovým. Timothy se může chlubit skutečně prostorným úložištěm ve formě čtyř velkých polic, třech malých a dvou šuplíků. Stolek bude krásným doplňkem moderních interiérů se skandinávskými prvky.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. za skvělou cenu 11 892 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů TV stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I.

Lukáš
Pro mé potřeby je Moebel Living Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. skvělá volba v kategorii TV stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I.}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. Moebel Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I., nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. Moebel Living na zahradu

Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. TV stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Moebel Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 892 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Moebel Living
- číslo EAN 4250243585857 z výroby
- produkt je v kategorii TV stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I. TV stolky
Cena zboží
11 892 Kč
Dostupnost
(Skladem) 23.09.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení TV stolky Moebel Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moebel Living Bílý TV stolek Timothy 180 cm I.) potřebujete dokumentaci od výrobce (Moebel Living), manuály 4250243585857, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.