Info o Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml - hodnocení a parametry

Informace: Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml Lahve a hrnky Asobu

Popis produktu: Tenhle kousek je skvělý na každodenní svačinky - obsahuje totiž vše, co potřebujete. Spodní kelímek je ideální na jogurt, horní čast na ovoce nebo křupavé lupínky a nechybí ani praktická lžička. Vaše svačinka tak může být přesně taková, jakou jste si vždycky přáli - podle vašich představ a okamžitě připravená k snědení. Kelímek je vyroben ze zdravotně nezávadného plastu a je šikovně navržen tak, aby se jeho obsah nestal nedopatřením součástí kabelky. - Výhody: umožňuje šikovně rozděli tekutou složku od pevné, svačinku si tak můžete připravit až ve chvili, kdy se budete chystat k jídlu, součástí je lžíce - Objem: 360 ml - Rozměry: 15 x 9 cm - Mytí: vhodný do myčky - Materiál: plast - Barva: modrá ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml za skvělou cenu 339 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lahve a hrnky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Asobu Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml skvělá volba v kategorii Lahve a hrnky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml Asobu - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml Asobu na zahradu

Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml Lahve a hrnky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Asobu, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 339 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Asobu
- číslo EAN 842591008955 z výroby
- produkt je v kategorii Lahve a hrnky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml Lahve a hrnky
Cena zboží
339 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Lahve a hrnky Asobu

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modrý svačinový kelímek Asobu Yo2GO, 360 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Asobu), manuály 842591008955, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.