Info o Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml - hodnocení a parametry

Informace: Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml Svačinové boxy a sáčky Black + Blum

Popis produktu: Jestli často vzdycháte, jak si vaši gurmánskou lahůdku donést i do práce k obědu tak, aby přežila cestu, Black + Blum vám řekne jak to zvládnout. Geniální miska, vyrobená z plastu a přesto evokující dojem porcelánu, totiž v sobě má hned několik různých misek. Jednu využijete na maso, druhou na salát, třetí na zálivku a pozor, milovníci sushi, malou mističkou integrovanou do víčka třeba na sójovou omáčku. Víko samozřejmě perfektně těsní, takže se nic nedostane dovnitř a ani ven. Součástí misky je i vidlička. - Materiál: polypropylen - Rozměry: 19 x 19 x 5,5 cm - Poznámka: lze mýt v myčce na nádobí, vhodné do mikrovlnky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml za skvělou cenu 669 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svačinové boxy a sáčky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Black + Blum Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml skvělá volba v kategorii Svačinové boxy a sáčky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml Black + Blum - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml Black + Blum na zahradu

Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml Svačinové boxy a sáčky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Black + Blum, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 669 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Black + Blum
- číslo EAN 5060089721406 z výroby
- produkt je v kategorii Svačinové boxy a sáčky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml Svačinové boxy a sáčky
Cena zboží
669 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Svačinové boxy a sáčky Black + Blum

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modrý svačinový box Black + Blum Apetit, 880 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Black + Blum), manuály 5060089721406, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.