Info o Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm - hodnocení a parametry

Informace: Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm Polštáře a přehozy DecoKing

Popis produktu: Zamilujte se do tolik oblíbených přehozů! Vždyť je miluje celý svět ♥ A proč? Snadno s nimi skryjete peřiny před prachem a nečistotami. A opěvovat jej budete i ve chvíli odpoledního šlofíka. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm za skvělou cenu 219 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Polštáře a přehozy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je DecoKing Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm skvělá volba v kategorii Polštáře a přehozy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm DecoKing - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm DecoKing na zahradu

Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm Polštáře a přehozy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz DecoKing, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 219 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DecoKing
- číslo EAN 5902633932121 z výroby
- produkt je v kategorii Polštáře a přehozy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm Polštáře a přehozy
Cena zboží
219 Kč
Dostupnost
01.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Polštáře a přehozy DecoKing

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modrý přehoz z mikrovlákna DecoKing Henry, 150 x 70 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (DecoKing), manuály 5902633932121, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.