Info o Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml - hodnocení a parametry

Informace: Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml Lahve a hrnky Asobu

Popis produktu: Teplá kává po cestě do práce nebo oblíbený čaj při jízdě ve vlaku? Žádný problém s termohrnkem Imperial Beverage. Má šikovné víčko, která jednoduchým pohybem otevřete přesně akorát k napití se. Jeho termoregulační vlastnosti jsou skvělé pro dlouhodobé udržení teplého nebo studeného nápoje. - Výhody: teplý/studený nápoj udrží po velmi dlouho dobu díky dvojité stěně - Materiál: nerezová ocel, platové víčko bez BPA - Objem: 300 ml - Rozměry: 12 x 7 cm - Mytí: vhodný do myčky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml za skvělou cenu 759 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lahve a hrnky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Asobu Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml skvělá volba v kategorii Lahve a hrnky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml Asobu - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml Asobu na zahradu

Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml Lahve a hrnky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Asobu, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 759 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Asobu
- číslo EAN 842591009242 z výroby
- produkt je v kategorii Lahve a hrnky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml Lahve a hrnky
Cena zboží
759 Kč
Dostupnost
25.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Lahve a hrnky Asobu

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modrý nerezový termohrnek Asobu Imperial Beverage, 300 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Asobu), manuály 842591009242, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.