Info o Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia - hodnocení a parametry

Informace: Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia Hodiny a budíky PT LIVING

Popis produktu: Ať už bojujete s pozdními příchody nebo nesnášíte nedochvilnost svého okolí, mít na očích hodiny se vám vždycky hodí. Buď, abyste si pospíšili, či zaujali patřičně podrážděný postoj, který všechny opozdilce vycvičí. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia za skvělou cenu 449 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hodiny a budíky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia skvělá volba v kategorii Hodiny a budíky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia PT LIVING na zahradu

Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia Hodiny a budíky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 449 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302656255 z výroby
- produkt je v kategorii Hodiny a budíky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia Hodiny a budíky
Cena zboží
449 Kč
Dostupnost
22.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Hodiny a budíky PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modré stolní hodiny s kuchyňskou minutkou PT LIVING Nostalgia) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302656255, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.