Info o Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious - hodnocení a parametry

Informace: Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious Křesla Bold Monkey

Popis produktu:

Stylové lounge křeslo Queenalicious značky Bold Monkey zaujme svým elegantním provedením a prostorností. Vytříbený design je inspirován stylem art deco. Křeslo si vás získá velice příjemným čalouněním ze sametové látky v modré barvě a kovovou designovou podnoží ve zlaté barvě. Spojení Díky tomu se křeslo skvěle hodí do každého interiéru a designového prostředí. Oceníte ho nejen v domácím prostředí, ale zejména, a především v komerčních prostorech, jako jsou hotely, přijímací haly apod.
 

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious za skvělou cenu 14 220 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious Bold Monkey na zahradu

Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 14 220 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548046702 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious Křesla
Cena zboží
14 220 Kč
Dostupnost
07.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Křesla Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modré sametové lounge křeslo Bold Monkey Queenalicious) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548046702, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.