Info o Modré křeslo La Forma Valeria - hodnocení a parametry

Informace: Modré křeslo La Forma Valeria Křesla La Forma

Popis produktu: Toto křeslo od španělské La Formy, to je symbol čistého, krásného a neokoukaného designu. Jeho potah je vyroben ze speciální textilie s teflonovou úpravou, která je odolná proti skvrnám. La Forma, to je barcelonská značka, která se zcela oddala plnohodnotnému designu. A tak již od roku 1982 tvoří takové doplňky, za kterými si pevně stojí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modré křeslo La Forma Valeria za skvělou cenu 8 549 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modré křeslo La Forma Valeria

Lukáš
Pro mé potřeby je La Forma Modré křeslo La Forma Valeria skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modré křeslo La Forma Valeria od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modré křeslo La Forma Valeria}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modré křeslo La Forma Valeria mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modré křeslo La Forma Valeria La Forma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modré křeslo La Forma Valeria, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modré křeslo La Forma Valeria La Forma na zahradu

Modré křeslo La Forma Valeria Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modré křeslo La Forma Valeria i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz La Forma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 549 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modré křeslo La Forma Valeria na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce La Forma
- číslo EAN 8433840398488 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modré křeslo La Forma Valeria Křesla
Cena zboží
8 549 Kč
Dostupnost
22.05.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla La Forma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modré křeslo La Forma Valeria) potřebujete dokumentaci od výrobce (La Forma), manuály 8433840398488, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.