Info o Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm - hodnocení a parametry

Informace: Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm Vázy, sošky, květináče PT LIVING

Popis produktu: Opulentní pivoňky, podmanivá vůně lilií či šarmantní růže. Nemusíte čekat, až tyhle láskyplné květy dorazí s pozorným vzkazem na váš stůl. Klidně je pořiďte sami sobě jen proto, že máte dobrou náladu a doma ideální vázu, ve které se budou vyjímat přímo fantasticky. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm za skvělou cenu 629 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy, sošky, květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm skvělá volba v kategorii Vázy, sošky, květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm PT LIVING na zahradu

Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm Vázy, sošky, květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 629 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302661327 z výroby
- produkt je v kategorii Vázy, sošky, květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm Vázy, sošky, květináče
Cena zboží
629 Kč
Dostupnost
24.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vázy, sošky, květináče PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modrá skleněná váza PT LIVING Majestic, výška 18 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302661327, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.