Info o Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží - hodnocení a parametry

Informace: Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží Jídelní židle Nordic Living

Popis produktu:

Anneke je elegantní jídelní židle, která zaujme na první pohled díky atraktivnímu designu a působivé kombinaci barev. Sedák židle je čalouněný modrou sametovou látkou příjemnou na dotek a zadní část opěrky zdobí jemný detail prošívání. Vneste do svého domova závan aktuálních trendů s židlí Anneke.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží za skvělou cenu 2 768 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní židle na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží

Lukáš
Pro mé potřeby je Nordic Living Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží skvělá volba v kategorii Jídelní židle.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží Nordic Living - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží Nordic Living na zahradu

Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží Jídelní židle Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Nordic Living, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 768 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nordic Living
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní židle


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží Jídelní židle
Cena zboží
2 768 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní židle Nordic Living

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modrá sametová jídelní židle Nordic Living Anneke se zlatou podnoží) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nordic Living), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.