Info o Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko - hodnocení a parametry

Informace: Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko Pohovky La Forma

Popis produktu: Jednoduché tvary, stylová forma a kvalitní zpracování. Tahle pohovka od španělské značky La Forma si vás získá na první pohled. Je rozkládací, takže nejen, že bude výjimečným způsobem zdobit váš obývací pokoj, potěší také po funkční stránce. A nečekaní nocležníci už vás nezaskočí! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko za skvělou cenu 16 590 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko

Lukáš
Pro mé potřeby je La Forma Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko La Forma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko La Forma na zahradu

Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz La Forma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 16 590 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce La Forma
- číslo EAN 8433840441115 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko Pohovky
Cena zboží
16 590 Kč
Dostupnost
22.05.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky La Forma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modrá rozkládací pohovka La Forma Kiko) potřebujete dokumentaci od výrobce (La Forma), manuály 8433840441115, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.