Info o Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm - hodnocení a parametry

Informace: Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm Nože Kitchen Craft

Popis produktu: Plechové dózy Kitchen Craft jsou praktické i dekorativní zároveň. A tak když zrovna nebudete co dát dovnitř, nevadí. I tak si ji dejte pěkně na poličku všem na oči! Díky jemným pastelovým barvám budete mít doplněk, který bude stále trendy! - Rozměry: 28,5 x 18 cm - Materiál: kov ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm za skvělou cenu 909 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Kitchen Craft Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm skvělá volba v kategorii Nože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm Kitchen Craft - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm Kitchen Craft na zahradu

Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm Nože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Kitchen Craft, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 909 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kitchen Craft
- číslo EAN 5028250488947 z výroby
- produkt je v kategorii Nože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm Nože
Cena zboží
909 Kč
Dostupnost
21.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nože Kitchen Craft

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modrá plechová dóza na koláč Kitchen Craft Nostalgia, ⌀ 28,5 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kitchen Craft), manuály 5028250488947, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.