Info o Modrá houpací židle Magis Dodo - hodnocení a parametry

Informace: Modrá houpací židle Magis Dodo Zahradní nábytek Magis

Popis produktu: Magis vzal v roce 2009 do ruky svoji kouzelnou hůlku a opět vyčaroval objekt, který si podmanil nejen dětskou duši. Houpací pták Dodo si vzal to nejlepší z celé historie této ikonické značky - jednoduchou stylizaci inspirovanou legendární stoličkou Puppy, ty nejlepší a pečlivě zpracované materiály a v neposlední řadě vtip. Dodo je tak na cestě postavit se hned vedle slavného Puppyho a zaujmout stejnou obdivuhodnou pozici v dětských pokojích, kancelářích, kreativních studiích, ale i v prostorech muzeí se současným uměním. - Materiál: polypropylen - Rozměry: 41,5 x 58,5 x 86 cm - Design: Oviva Toikka ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modrá houpací židle Magis Dodo za skvělou cenu 4 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní nábytek na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modrá houpací židle Magis Dodo

Lukáš
Pro mé potřeby je Magis Modrá houpací židle Magis Dodo skvělá volba v kategorii Zahradní nábytek.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modrá houpací židle Magis Dodo od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modrá houpací židle Magis Dodo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modrá houpací židle Magis Dodo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modrá houpací židle Magis Dodo Magis - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modrá houpací židle Magis Dodo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modrá houpací židle Magis Dodo Magis na zahradu

Modrá houpací židle Magis Dodo Zahradní nábytek Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modrá houpací židle Magis Dodo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Magis, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modrá houpací židle Magis Dodo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Magis
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní nábytek


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modrá houpací židle Magis Dodo Zahradní nábytek
Cena zboží
4 599 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Zahradní nábytek Magis

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modrá houpací židle Magis Dodo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Magis), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.