Info o Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm - hodnocení a parametry

Informace: Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm Pro nejmenší Done by Deer

Popis produktu: Nenechte fantazii svých maličkých zakrnět a podpořte ji prostřednictvím hraček značky Done by Deer! Ta rozvíří hladiny světa nespoutané představivosti, který s sebou v hlavě nosí každé dítě, ale stejně tak myslí na bezpečí drobotiny. Všechny hračky jsou důkladně testovány, aby byla zaručena jejich nezávadnost. Ostatně všichni víme, že děti rády poznávají svět všemi svými smysly včetně chuti. Takže...KOUSÁNÍ POVOLENO! ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm za skvělou cenu 379 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pro nejmenší na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Done by Deer Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm skvělá volba v kategorii Pro nejmenší.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm Done by Deer - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm Done by Deer na zahradu

Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm Pro nejmenší Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Done by Deer, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 379 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Done by Deer
- číslo EAN 5712643605195 z výroby
- produkt je v kategorii Pro nejmenší


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm Pro nejmenší
Cena zboží
379 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pro nejmenší Done by Deer

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modrá girlanda Done by Deer, délka 250 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Done by Deer), manuály 5712643605195, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.