Info o Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm - hodnocení a parametry

Informace: Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm Polštáře a přehozy Naf Naf

Popis produktu: Tak hebká pápěří pampelišek a něžná jako jarní poupata ovocných stromů. Tahle deka láskyplně obejme vaše malé ratolesti a zútulní pokoj pastelovými barvami. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm za skvělou cenu 489 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Polštáře a přehozy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Naf Naf Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm skvělá volba v kategorii Polštáře a přehozy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm Naf Naf - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm Naf Naf na zahradu

Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm Polštáře a přehozy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Naf Naf, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 489 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Naf Naf
- číslo EAN 8433605357866 z výroby
- produkt je v kategorii Polštáře a přehozy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm Polštáře a přehozy
Cena zboží
489 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Polštáře a přehozy Naf Naf

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modrá dětská deka Naf Naf Rayas, 80 x 110 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Naf Naf), manuály 8433605357866, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.