Info o Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené - hodnocení a parametry

Informace: Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené Karty na poker Modiano

Popis produktu: Poker karty WSOP jumbo index červené.Plastové karty WSOP jsou nejprodávanější sérií hracích karet. Limitovaný balíček karet z nejprestižnějšího pokerového turnaje WSOP. Každý pokerový hráč tento turnaj obdivuje a touží sedět u jeho herních stolů. Karty jsou celo plastové a velice kvalitní. Dobře kloužou a skvěle se míchají. Tímto jistě žádného pokerového hráče neurazíte. Poker index ve všech čtyřech rozích. Karty WSOP jsou zárukou dlouhé životnosti a vysoké kvality.     Vlastnosti:                 barva: červené rozměry:  62 x 87 mm materiál: 100% plast  barva: červená rubová strana index ve 4 rozích 52 karet + 3x Joker ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené za skvělou cenu 344 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Karty na poker na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené

Lukáš
Pro mé potřeby je Modiano Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené skvělá volba v kategorii Karty na poker.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené Modiano - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené Modiano na zahradu

Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené Karty na poker Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Modiano, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 344 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Modiano
- číslo EAN 4260031782078 z výroby
- produkt je v kategorii Karty na poker


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené Karty na poker
Cena zboží
344 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Karty na poker Modiano

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Modiano WSOP regular index 4249 Poker karty červené) potřebujete dokumentaci od výrobce (Modiano), manuály 4260031782078, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Karty na poker - Zobrazit další produkty