Info o Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím - hodnocení a parametry

Informace: Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím Ostatní SLOVART

Popis produktu: Kniha Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím:Ak sa chcete udržať zdraví a v dobrej kondícii, začnite chodiť! Zabudnite na treking alebo na nekoordinovanú chôdzu s paličkami, naučte sa nordic walking. Je to bezpečná, jednoduchá, efektívna a zábavná cesta k zdokonaleniu kondície bez ohľadu na vek, pohlavie alebo telesnú zdatnosť. Jednoducho a zrozumiteľne napísaná praktická príručka predstavuje ideálny návod pre úplných začiatočníkov, ale aj skvelú pomôcku pre pokročilých walkerov či inštruktorov. Detailne opisuje správnu techniku a cvičenia, približuje zdravotné benefity, ponúka množstvo rád i skúseností z praxe aj individuálne tréningové návody. Kniha je bohato ilustrovaná farebnými fotografiami. Lucia Okoličányová je zakladateľka nordic walkingu na Slovensku a prezidentka slovenskej asociácie, ktorá školí národných trénerov. Na svetovom kongrese nordic walkingu v roku 2015 bola vyhodnotená ako inštruktorka s najlepšou technikou na svete.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím za skvělou cenu 324 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím

Lukáš
Pro mé potřeby je SLOVART Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím skvělá volba v kategorii Ostatní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím SLOVART - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím SLOVART na zahradu

Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím Ostatní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada SLOVART, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 324 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce SLOVART
- číslo EAN 9788055631806 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím Ostatní
Cena zboží
324 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ostatní SLOVART

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moderný nordic walking: Kráčame za zdravím) potřebujete dokumentaci od výrobce (SLOVART), manuály 9788055631806, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.