Info o Moderní vegetariánská kuchařka - hodnocení a parametry

Informace: Moderní vegetariánská kuchařka Tématické kuchařky Esence

Popis produktu: Kniha Moderní vegetariánská kuchařka:Tato kniha s čistě zeleninovými jídly je provoněná kořením a přináší vyladěné recepty a dennodenní inspiraci pro každé roční období. Ať už máte chuť na chřest, lilek nebo dýni, více než 200 lahodných jídel vám představí oblíbenou zeleninu ve zcela novém světle. Zelenina nikdy nechutnala lépe!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Moderní vegetariánská kuchařka za skvělou cenu 382 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Moderní vegetariánská kuchařka

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence Moderní vegetariánská kuchařka skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Moderní vegetariánská kuchařka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Moderní vegetariánská kuchařka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Moderní vegetariánská kuchařka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Moderní vegetariánská kuchařka Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Moderní vegetariánská kuchařka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Moderní vegetariánská kuchařka Esence na zahradu

Moderní vegetariánská kuchařka Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Moderní vegetariánská kuchařka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 382 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Moderní vegetariánská kuchařka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075492241 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Moderní vegetariánská kuchařka Tématické kuchařky
Cena zboží
382 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Moderní vegetariánská kuchařka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075492241, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.