Info o Mince posledních faraonů - hodnocení a parametry

Informace: Mince posledních faraonů Sběratelství Nakladatelství Lidové noviny

Popis produktu: Kniha Mince posledních faraonů:Text, jenž byl původně zamýšlen jen jako doprovodný materiál k expozici sbírky ptolemaiovských mincí Strahovského kláštera, se postupně rozšířil, až vznikla publikace, která shrnuje životní příběhy členů poslední dynastie faraonů a přináší základní přehled jejich mincí. Cílem publikace je přiblížit a popularizovat zajímavou oblast antického mincování. Měla by sloužit i jako základní příručka pro sběratele těchto nádherných a zajímavých historických artefaktů.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Mince posledních faraonů za skvělou cenu 258 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sběratelství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Mince posledních faraonů

Lukáš
Pro mé potřeby je Nakladatelství Lidové noviny Mince posledních faraonů skvělá volba v kategorii Sběratelství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Mince posledních faraonů od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Mince posledních faraonů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Mince posledních faraonů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Mince posledních faraonů Nakladatelství Lidové noviny - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Mince posledních faraonů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Mince posledních faraonů Nakladatelství Lidové noviny na zahradu

Mince posledních faraonů Sběratelství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Mince posledních faraonů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Nakladatelství Lidové noviny, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 258 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Mince posledních faraonů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Nakladatelství Lidové noviny
- číslo EAN 9788074226182 z výroby
- produkt je v kategorii Sběratelství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Mince posledních faraonů Sběratelství
Cena zboží
258 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Sběratelství Nakladatelství Lidové noviny

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Mince posledních faraonů) potřebujete dokumentaci od výrobce (Nakladatelství Lidové noviny), manuály 9788074226182, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.