Info o Metabo BS 18 LT - hodnocení a parametry

Informace: Metabo BS 18 LT Vrtačky Metabo

Popis produktu: Akuvrtačka Metabo BS 18 LT :Akuvrtačka Metabo BS 18 LT se stane vaším spolehlivým pomocníkem, který zastane funkci vrtačky i silného šroubováku. Pakliže se musíte nářadím dostat do stísněných prostor nebo je vám nepříjemné zakopávat o kabel, bude akuvrtačka tím, co hledáte. Nejvyšší krouticí moment akuvrtačky metabo činí až solidních 60 Nm, proto se tato vrtačka hodí na obrábění kovů, na stavbu nebo na opracování dřeva. Sklíčidlo je připraveno na nástroje do průměru max, 13 mm. Díky minimálním rozměrům je váha akuvrtačky jenom 1,8 kg, což pocítíte hlavně při delší práci. Nejdůležitější funkce akuvrtačky Metabo BS 18 LT Dvourychlostní akumulátorová vrtačka Díky aku napájení je vysoce mobilní Regulace krouticího momentu pro práci přizpůsobenou materiálu Lehká konstrukce má hmotnost jen 1,8 kg Bity nebo vrtáky vyměníte rychle díky sklíčidlu Pracovní plocha je podsvícená Akumulátor není součástí balení Proč sáhnout po Metabo BS 18 LT Akuvrtačka Metabo BS 18 LT jde nastavit podle materiálu na větší i menší krouticí moment. Pro práci přizpůsobenou materiálu pomůže praktické nastavení krouticího momentu. Jistě vám pomůže nasvícená pracovní plocha. Akumulátor je nutno dokoupit zvlášť, jelikož není součástí balení. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Metabo BS 18 LT za skvělou cenu 4 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vrtačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Metabo BS 18 LT

Lukáš
Pro mé potřeby je Metabo Metabo BS 18 LT skvělá volba v kategorii Vrtačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Metabo BS 18 LT od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Metabo BS 18 LT }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Metabo BS 18 LT mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Metabo BS 18 LT Metabo - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Metabo BS 18 LT , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Metabo BS 18 LT Metabo na zahradu

Metabo BS 18 LT  Vrtačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Metabo BS 18 LT i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Metabo, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Metabo BS 18 LT na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Metabo
- číslo EAN 4007430236630 z výroby
- produkt je v kategorii Vrtačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Metabo BS 18 LT  Vrtačky
Cena zboží
4 190 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vrtačky Metabo

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Metabo BS 18 LT ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Metabo), manuály 4007430236630, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.