Info o Metabo BE 18 LTX 6 - hodnocení a parametry

Informace: Metabo BE 18 LTX 6 Vrtačky Metabo

Popis produktu: Akuvrtačka Metabo BE 18 LTX 6:Akuvrtačka Metabo BE 18 LTX 6 je profesionální pomocník pro vrtání a šroubování. Pokud se potřebujete dostat do hůře dostupných míst nebo zrovna nemáte přístup k síti, akuvrtačka je jedinou správnou volbou. Nejvyšší točivý moment akuvrtačky metabo činí 4 Nm, což je dostatečné třeba u běžných domácích oprav. Sklíčidlo má dostatečnou velikost na nástroje do průměru max, 10 mm. Díky kompaktnímu provedení má akuvrtačka váhu jen 1,2 kg, takže při práci tolik nebolí ruce. Klíčové parametry akuvrtačky Metabo BE 18 LTX 6 Jednorychlostní vrtačka s akumulátorem Velká mobilita díky aku napájení Jednoduchá manipulace díky hmotnosti 1,2 kg Snadné, rychlé a efektivní upínání nástrojů do sklíčidla Pracovní plochu podsvítí LED diody Je dodávána bez akumulátoru Další vychytávky Metabo BE 18 LTX 6 Aku vrtačka Metabo BE 18 LTX 6 má jednu rychlost, která je tak akorát silná na běžné domácí práce. Nepochybně vás nadchne podsvícená pracovní plocha. Vrtačka se dodává bez baterie a nabíječky. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Metabo BE 18 LTX 6 za skvělou cenu 4 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vrtačky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Metabo BE 18 LTX 6

Lukáš
Pro mé potřeby je Metabo Metabo BE 18 LTX 6 skvělá volba v kategorii Vrtačky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Metabo BE 18 LTX 6 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Metabo BE 18 LTX 6}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Metabo BE 18 LTX 6 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Metabo BE 18 LTX 6 Metabo - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Metabo BE 18 LTX 6, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Metabo BE 18 LTX 6 Metabo na zahradu

Metabo BE 18 LTX 6 Vrtačky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Metabo BE 18 LTX 6 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Metabo, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Metabo BE 18 LTX 6 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Metabo
- číslo EAN 4007430263520 z výroby
- produkt je v kategorii Vrtačky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Metabo BE 18 LTX 6 Vrtačky
Cena zboží
4 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Vrtačky Metabo

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Metabo BE 18 LTX 6) potřebujete dokumentaci od výrobce (Metabo), manuály 4007430263520, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.