Info o MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý - hodnocení a parametry

Informace: MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý Stolní fotbálky Tuin

Popis produktu: Stolní fotbal fotbálek modrý   Stolní fotbálek ideální pro začátečníky zejména děti. Nohy jsou výškově nastavitelné. Stolní fotbal je hra s kterou si užijete mnoho zábavy. Fotbálek má tělo vyrobeno z MDF (tvrzená dřevotřísková deska) a je ideální do klubovny, chaty, školy a nebo domů. Je vybaven držáky nápojů.   Technické údaje:   celkové rozměry stolu: d 121 x  š 61 (včetně ovládacích tyčí je šíře 101 cm) x v 79 cm rozměry hrací plochy: d 105 x  š 58 cm materiál: MDF, ocel barva: modrá tloušťka stěny: 15 mm hladké rohy výškově nastavitelné nohy průměr tyče: 13 mm šroubované a malované postavy barva figurek: bíločerná, modrobílá rozměry balení: 124,5 x 60,5 x   12 cm Obsah balení: 1 x fotbálek 2 x míček (bílý, 31 mm) 1 x německý montážní návod 2 x ruční počítadlo  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý za skvělou cenu 2 939 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stolní fotbálky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý skvělá volba v kategorii Stolní fotbálky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý Tuin na zahradu

MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý Stolní fotbálky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 939 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821436376 z výroby
- produkt je v kategorii Stolní fotbálky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý Stolní fotbálky
Cena zboží
2 939 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Stolní fotbálky Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MAX 1423 Stolní fotbal fotbálek modrý) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821436376, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.