Info o Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble - hodnocení a parametry

Informace: Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble Vázy, sošky, květináče PT LIVING

Popis produktu: Zapustil u vás doma své kořeny minimalismus? Pak jej nezapomeňte rosit chválou, přiživovat svěžími barvami a vystavovat přímému obdivu svých návštěv. Tyhle kousky vyzdvihnou krásu každého lístku i květu. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble za skvělou cenu 849 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy, sošky, květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble skvělá volba v kategorii Vázy, sošky, květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble PT LIVING na zahradu

Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble Vázy, sošky, květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 849 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302661105 z výroby
- produkt je v kategorii Vázy, sošky, květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble Vázy, sošky, květináče
Cena zboží
849 Kč
Dostupnost
22.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vázy, sošky, květináče PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Matně zelené dvojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Doble) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302661105, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.