Info o Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm - hodnocení a parametry

Informace: Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm Vázy, sošky, květináče PT LIVING

Popis produktu: Nechte styl svého domova a jeho zeleň bujet a kvést. Pokud ve vašem interiéru zapustil kořeny minimalismus, tyhle kousky budou živnou půdou pro jeho eleganci i svěžest. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm za skvělou cenu 319 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy, sošky, květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm skvělá volba v kategorii Vázy, sošky, květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm PT LIVING na zahradu

Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm Vázy, sošky, květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 319 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302656446 z výroby
- produkt je v kategorii Vázy, sošky, květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm Vázy, sošky, květináče
Cena zboží
319 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vázy, sošky, květináče PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Matně hnědý závěsný keramický květináč PT LIVING Skittle, výška 9,5 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302656446, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.