Info o Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion - hodnocení a parametry

Informace: Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion Věšáky, háčky a stojany PT LIVING

Popis produktu: Bojujete doma s nedostatkem úložného prostoru? Neopomíjejte možnosti vertikální roviny. Originální nástěnné věšáky vám poskytnou dokonalý přehled, a navíc jsou velmi dekorativní. Vystupte z řady dravým krokem.
O značce
. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion za skvělou cenu 1 959 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Věšáky, háčky a stojany na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion skvělá volba v kategorii Věšáky, háčky a stojany.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion PT LIVING na zahradu

Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion Věšáky, háčky a stojany Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 959 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302663468 z výroby
- produkt je v kategorii Věšáky, háčky a stojany


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion Věšáky, háčky a stojany
Cena zboží
1 959 Kč
Dostupnost
24.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Věšáky, háčky a stojany PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Matně černý nástěnný věšák PT LIVING Origami Lion) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302663468, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.