Info o Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple - hodnocení a parametry

Informace: Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple Vázy, sošky, květináče PT LIVING

Popis produktu: Zapustil u vás doma své kořeny minimalismus? Pak jej nezapomeňte rosit chválou, přiživovat svěžími barvami a vystavovat přímému obdivu svých návštěv. Tyhle kousky vyzdvihnou krásu každého lístku i květu. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple za skvělou cenu 849 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy, sošky, květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple skvělá volba v kategorii Vázy, sošky, květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple PT LIVING na zahradu

Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple Vázy, sošky, květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 849 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302661068 z výroby
- produkt je v kategorii Vázy, sošky, květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple Vázy, sošky, květináče
Cena zboží
849 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Vázy, sošky, květináče PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Matně bílé trojité závěsné keramické květináče PT LIVING Skittle Triple) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302661068, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.