Info o MASTER B9EPB - hodnocení a parametry

Informace: MASTER B9EPB Dílenská topidla MASTER

Popis produktu: Dílenské topidlo MASTER B9EPB: Spolehlivé a výkonné elektrické topidlo MASTER B9EPB s topným výkonem až 9000 W je určeno pro občasné nebo nouzové vytápění dílen či jiných domácích prostor menších až středně velkých rozměrů. Chod topidla je velmi tichý, nespotřebovává kyslík a pracuje bez kouře, zápachu a vlhkosti. Všechny ohřívací prvky jsou vyrobeny z nerezavějící oceli a spolu s robustní konstrukcí topidla je zaručena jeho dlouhá životnost. Topidlo MASTER B9EPB tak poskytne pro vaši práci naprosto čisté, efektivní a bezpečné vytápění. Nechybí ani zabudovaný termostat s pojistkou proti přehřátí. Ohřev je je regulován pomocí 4polohového přepínače (vypnuto/ventilátor/4,5 kW/9 kW). Řada topidel EPB navíc vyniká funkcí dochlazování topné spirály. Klíčové vlastnosti dílenského topidla B9EPB Elektrické topidlo pro menší a středně velké místnostiTichý provoz bez spotřeby kyslíkuRobustní, ocelová konstrukce topidlaMožnost regulace ohřevuTermostat s pojistkou proti přehřátíProvoz topidla bez kouře, zápachu a vlhkostiPoužitelný i jako ventilátorHmotnost: 13 kgPrůtok vzduchu: 800 m3/hod ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MASTER B9EPB za skvělou cenu 5 122 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dílenská topidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MASTER B9EPB

Lukáš
Pro mé potřeby je MASTER MASTER B9EPB skvělá volba v kategorii Dílenská topidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MASTER B9EPB od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MASTER B9EPB}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MASTER B9EPB mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MASTER B9EPB MASTER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MASTER B9EPB, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MASTER B9EPB MASTER na zahradu

MASTER B9EPB Dílenská topidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MASTER B9EPB i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada MASTER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 122 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MASTER B9EPB na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MASTER
- číslo EAN 8053670893511 z výroby
- produkt je v kategorii Dílenská topidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MASTER B9EPB Dílenská topidla
Cena zboží
5 122 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Dílenská topidla MASTER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MASTER B9EPB) potřebujete dokumentaci od výrobce (MASTER), manuály 8053670893511, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Dílenská topidla - Zobrazit další produkty