Info o MASTER B70CED - hodnocení a parametry

Informace: MASTER B70CED Dílenská topidla MASTER

Popis produktu: Dílenské topidlo MASTER B70CED: Vysoce výkonné naftové topidlo MASTER B70CED s přímým spalováním a topným výkonem až 20000 W. Naftové topidlo disponuje palivovou nádrží o objemu 19 l a poskytne velké množství tepla s maximální spolehlivostí a bezpečností. Vzhledem k vytvářeným zplodinám během chodu topidla je zařízení vhodné spíše do otevřených či dobře větraných prostor. Topidlo MASTER B70CED je plně mobilní – k manipulaci se zařízením poslouží zabudovaný dvoukolový podvozek. Dlouhodobá životnost je zaručena díky kvalitní konstrukci z masivní oceli. Nechybí ani tepelná pojistka proti přehřátí. Klíčové vlastnosti dílenského topidla MASTER B70CED Naftové topidlo s nádrží o objemu 19 lTransportní dvoukolový podvozekRobustní konstrukce z masivní oceliMožnost přikoupení termostatuTepelná pojistka proti přehřátíNaftové topidlo použitelné i jako ventilátorElektronická regulace plameneHmotnost: 17 kgPrůtok vzduchu: 384 m3/hod ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MASTER B70CED za skvělou cenu 10 534 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dílenská topidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MASTER B70CED

Lukáš
Pro mé potřeby je MASTER MASTER B70CED skvělá volba v kategorii Dílenská topidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MASTER B70CED od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MASTER B70CED}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MASTER B70CED mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MASTER B70CED MASTER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MASTER B70CED, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MASTER B70CED MASTER na zahradu

MASTER B70CED Dílenská topidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MASTER B70CED i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada MASTER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 534 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MASTER B70CED na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MASTER
- číslo EAN 8032601869948 z výroby
- produkt je v kategorii Dílenská topidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MASTER B70CED Dílenská topidla
Cena zboží
10 534 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Dílenská topidla MASTER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MASTER B70CED) potřebujete dokumentaci od výrobce (MASTER), manuály 8032601869948, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Dílenská topidla - Zobrazit další produkty