Info o MASTER B3ECA - hodnocení a parametry

Informace: MASTER B3ECA Dílenská topidla MASTER

Popis produktu: Dílenské topidlo MASTER B3ECA: Spolehlivé a výkonné elektrické topidlo MASTER B3ECA s topným výkonem až 3000 W je určeno pro občasné nebo nouzové vytápění dílen či jiných domácích prostor menších až středně velkých rozměrů. Chod topidla je velmi tichý, nespotřebovává kyslík a pracuje bez kouře, zápachu a vlhkosti. Všechny ohřívací prvky jsou vyrobeny z nerezavějící oceli a spolu s robustní konstrukcí topidla je zaručena jeho dlouhá životnost. Topidlo MASTER B3ECA tak poskytne pro vaši práci naprosto čisté, efektivní a bezpečné vytápění. Nechybí ani zabudovaný termostat s pojistkou proti přehřátí. Ohřev je je regulován pomocí 4polohového přepínače (vypnuto/ventilátor/1,5 kW/3 kW). Výkon topidla je roven jeho příkonu, topidlo je tedy 100% účinné. Klíčové vlastnosti dílenského topidla MASTER B3ECAElektrické topidlo pro menší a středně velké místnostiTichý provoz bez spotřeby kyslíkuRobustní, ocelová konstrukce topidlaMožnost regulace ohřevuTermostat s pojistkou proti přehřátíProvoz topidla bez kouře, zápachu a vlhkostiPoužitelný i jako ventilátorHmotnost: 6 kgPrůtok vzduchu: 288 m3/hod ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MASTER B3ECA za skvělou cenu 2 070 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Dílenská topidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MASTER B3ECA

Lukáš
Pro mé potřeby je MASTER MASTER B3ECA skvělá volba v kategorii Dílenská topidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MASTER B3ECA od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MASTER B3ECA}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MASTER B3ECA mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MASTER B3ECA MASTER - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MASTER B3ECA, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MASTER B3ECA MASTER na zahradu

MASTER B3ECA Dílenská topidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MASTER B3ECA i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada MASTER, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 070 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MASTER B3ECA na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce MASTER
- číslo EAN 5904542921678 z výroby
- produkt je v kategorii Dílenská topidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MASTER B3ECA Dílenská topidla
Cena zboží
2 070 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Dílenská topidla MASTER

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MASTER B3ECA) potřebujete dokumentaci od výrobce (MASTER), manuály 5904542921678, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Dílenská topidla - Zobrazit další produkty