Info o Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm - hodnocení a parametry

Informace: Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm Jídelní stoly FormWood

Popis produktu:

Moderní jídelní stůl Formwood Phillip zaujme svým mohutným vzhledem. Masivní deska z divokého dubu a robustní kovová podnož vytváří atraktivní kombinaci, která ozvláštní každý interiér. Díky individuální struktuře je každý stůl jedinečný a svému zvláštnímu kouzlu vděčí hlavně viditelné struktuře dřeva a nerovností. Stůl Phillip pohodlně pohostí až 6 osob, čímž vznikne skvělé místo pro oslavy, obědy či další rodinné chvíle. Phillip skvěle doladí moderní a skandinávské interiéry.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm za skvělou cenu 16 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je FormWood Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm FormWood - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm FormWood na zahradu

Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz FormWood, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 16 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce FormWood
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm Jídelní stoly
Cena zboží
16 490 Kč
Dostupnost
27.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Jídelní stoly FormWood

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Masivní dubový jídelní stůl Formwood Phillip 180x90 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (FormWood), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.