Info o MARIMEX Svícen solný orange - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Svícen solný orange Příslušenství Marimex

Popis produktu: Lampa MARIMEX Svícen solný orange : Solný svícen Marimex je nejen stylový doplněk do domácnosti, ale je i zdraví prospěšný. Příznivě působí na lidský organismus a psychickou pohodu. V ovzduší zvyšuje přirozenou ionizaci a má antiseptické i dezinfekční účinky. Tím napomáhá alergikům a astmatikům, kterým se pak lépe dýchá. Skleněná dóza je naplněná drcenou solí a otvor je určen pro čajovou svíčku. Praktický kovový držák vám usnadní její vyjmutí po dohoření.  Klíčové vlastnosti solného svícnu Marimex - orange Stylový doplněk do každé domácnosti Příznivě působí na lidský organismus Zvyšuje přirozenou ionizaci Antiseptické a dezinfekční účinky Skleněná dóza naplněná drcenou solíOtvor pro čajovou svíčku Praktický kovový držák pro snadné vyjmutí svíčkyRozměr solného svícnu Marimex - orange je 12 cm  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Svícen solný orange za skvělou cenu 199 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Svícen solný orange

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Svícen solný orange skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Svícen solný orange od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Svícen solný orange }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Svícen solný orange mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Svícen solný orange Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Svícen solný orange , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Svícen solný orange Marimex na zahradu

MARIMEX Svícen solný orange               Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Svícen solný orange i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 199 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Svícen solný orange na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517006104 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Svícen solný orange               Příslušenství
Cena zboží
199 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Svícen solný orange ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517006104, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.