Info o MARIMEX Sůl mletá natural - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Sůl mletá natural Příslušenství Marimex

Popis produktu: Sůl MARIMEX Sůl mletá natural : Připravte si zklidňující a detoxikační koupel v blahodárné růžové soli plné zdraví prospěšných látek. Himálajská sůl je speciálním typem soli těžené na úpatí Himálaje, která bude díky obsahu více než 80 minerálních látek a stopových prvků naprostým zázrakem pro váš unavený organismus. Jemně mletá himálajská sůl MARIMEX je čistě přírodní produkt, neobsahuje žádné přidané chemické přísady. Zato škála příznivých účinků na lidské tělo je velmi široká. Koupel v růžové soli má silné antiseptické účinky. Lázeň v soli pomáhá bojovat s respiračními potížemi, alergiemi, kožními obtížemi, ekzémy či projevy lupénky. Himálajská sůl MARIMEX působí ozdravně nejen na pokožku celého těla, kterou přirozeně čistí, revitalizuje a povzbuzuje, ale také na psychiku. Teplá koupel v růžové soli příjemně zklidňuje organismus a uvolňuje mysl. Sůl můžete zároveň využít i k dekoračním účelům např. jako náplň do skleněných svícnů a ozdob. Klíčové vlastnosti himálajské soli MARIMEX naturalMletá himálajská sůl MARIMEX pro ozdravnou a relaxační koupelČistě přírodní produkt vhodný pro všechny typy pletiSolná koupel z himálajské soli zmírňuje kožní obtíže a ekzémyDezinfikuje a vyživuje pokožku, napomáhá regeneraciHimálajská sůl je bohatá na minerální látky jako hořčík, vápník, železo, fosfor atp.Obsah balení: 500 g Dopřejte si ozdravnou solankuIntenzivní účinek pro naši pokožku má koupel v tzv. solance, což je nasycený roztok himálajské soli, kdy krystalky soli zůstávají nerozpuštěné na dně vany. Připravte si svoji koupel za pomocí přírodní himálajské soli MARIMEX. Do teplé vody stačí rozpustit asi 500 g soli a v příjemné lázni pak už jen 20-30 minut relaxujete. Sami okamžitě pocítíte, jak budete po takové koupeli krásně uvolnění a odpočatí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Sůl mletá natural za skvělou cenu 119 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Sůl mletá natural

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Sůl mletá natural skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Sůl mletá natural od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Sůl mletá natural }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Sůl mletá natural mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Sůl mletá natural Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Sůl mletá natural , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Sůl mletá natural Marimex na zahradu

MARIMEX Sůl mletá natural                  Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Sůl mletá natural i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 119 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Sůl mletá natural na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517006166 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Sůl mletá natural                  Příslušenství
Cena zboží
119 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Sůl mletá natural ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517006166, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.