Info o MARIMEX Solné mýdlo - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Solné mýdlo Příslušenství Marimex

Popis produktu: Tuhé mýdlo MARIMEX Solné mýdlo : Solné mýdlo Marimex je určeno nejen jako nezbytný doplněk k infrasauně, ale dá se použít kdykoli máte chuť či potřebu precizní dezinfekční čištění vaší pokožky. Toto mýdlo je účinné na bakterie, působí protizánětlivě a je zejména vhodné na tvrdou pokožku, například na patách či chodidlech. Mýdlem můžete umývat celé tělo, dokonce i obličej. Pleťové deo mýdlo čistí pokožku, regeneruje ji, odstraňuje nepříjemný pach potu a navíc působí také proti akné. Jedná se o čistou přírodní vybroušenou kamennou sůl z Himalájí a obsah balení je 200 g. Klíčové vlastnosti solného mýdla Marimex 200 gSolné deo mýdlo Marimex pro čištění a dezinfekci pokožky, včetně vaší pletiPřírodní kamenná sůl z HimalájíIdeální na tvrdou pokožku na patáchProtizánětlivé a antibakteriální účinkyOdstraňuje nepříjemný zápachPůsobí proti aknéObsah balení 200 g ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Solné mýdlo za skvělou cenu 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Solné mýdlo

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Solné mýdlo skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Solné mýdlo od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Solné mýdlo }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Solné mýdlo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Solné mýdlo Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Solné mýdlo , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Solné mýdlo Marimex na zahradu

MARIMEX Solné mýdlo                      Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Solné mýdlo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Solné mýdlo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517013324 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Solné mýdlo                      Příslušenství
Cena zboží
139 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Solné mýdlo ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517013324, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.