Info o MARIMEX Rukavice na masáž - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Rukavice na masáž Příslušenství Marimex

Popis produktu: Příslušenství MARIMEX Rukavice na masáž : Rozmazlujte své tělo za pomocí masážní sisalové rukavice Marimex. Tu oceníte především pro masáž a peeling celého těla. Své uplatnění najde v sauně i při koupeli, kde se báječně hodí díky sisalu, který si udrží svou strukturu, pevnost a drsnost za tepla i za vlhka.  Klíčové vlastnosti sisalové masážní rukavice MarimexSisalová masážní rukavice Marimex je vhodná pro masáž a peeling Hodí se do sauny i do koupele Ze sisalového vlákna Neměkne za působení tepla ani vody  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Rukavice na masáž za skvělou cenu 209 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Rukavice na masáž

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Rukavice na masáž skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Rukavice na masáž od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Rukavice na masáž }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Rukavice na masáž mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Rukavice na masáž Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Rukavice na masáž , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Rukavice na masáž Marimex na zahradu

MARIMEX Rukavice na masáž                           Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Rukavice na masáž i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 209 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Rukavice na masáž na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8594023220160 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Rukavice na masáž                           Příslušenství
Cena zboží
209 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Rukavice na masáž ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8594023220160, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.