Info o MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová - hodnocení a parametry

Informace: MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová Příslušenství Marimex

Popis produktu: Plovák do bazénu MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová : Pokud vlastníte větší bazén, jistě by se vám mohl hodit tento šikovný plovák na chlor společnosti Marimex. Je vyroben v moderním designu a dokáže pojmout až 5 kusů 200g tablet. Díky tomu, že se samovolně pohybuje po hladině, je zajištěno rovnoměrné dávkování přípravku. Velikou výhodou je i přítomnost integrovaného teploměru, takže budete mít skvělý přehled o aktuální teplotě vody. Klíčové vlastnosti plováku na chlor Marimex - oranžovýPraktický dávkovač chloru do bazénu s regulační mřížkouKvalitní zpracování, moderní designPojme až pět 200g tabletRovnoměrné dávkováníIntegrovaný teploměr Rozměry:18 × 16 × 17,5 cm  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová za skvělou cenu 269 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová

Lukáš
Pro mé potřeby je Marimex MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová Marimex - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová Marimex na zahradu

MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová                     Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Marimex, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 269 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marimex
- číslo EAN 8590517014758 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová                     Příslušenství
Cena zboží
269 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Marimex

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (MARIMEX Plovák na chlor s teploměrem - oranžová ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marimex), manuály 8590517014758, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.